1. chata-velka-raca_416_2_window

Chalet Kirsty s vírivkou
ID: 118
Kysuce a Liptov
od 8€ osoba/noc

INFORMÁCIE:

Nadštandartná rekreačná chata s vírivkou sa nachádza na okraji turistickej obce Oščadnica, v blízkosti cesty vedúcej priamo do lyžiarskeho strediska Laliky.

Interiér:
4 spálne zabezpečujú komfortné ubytovanie pre 10 osôb (1/2 s manželskou posteľou + poschodová posteľ, 1/2 s manželskou posteľou a 2/2 s oddelenými posteľami). Všetky spálne sú zariadené vkusným nábytkom – k dispozícii je jedna manželská posteľ, štyri jednolôžka a jedna poschodová posteľ.

Na poschodí sa nachádzajú dve plne vybavené kúpeľne. Hostia majú k dispozícii priestrannú spoločenskú miestnosť, ktorá vznikla prepojením obývačky, jedálne a kuchyne. Nachádza sa tu posedenie pre 9 osôb, elektrický krb a TV. Moderná, plne vybavená kuchyňa zabezpečí bezproblémovú prípravu jedla. V prípade potreby hosťom poslúži automatická práčka, sušička a žehlička nachádzajúce sa v technickej miestnosti – tu je taktiež dostatok úložného priestoru pre lyže a lyžiarky.

Exteriér:
Jacuzzi, trampolína, hojdačky.

Cenník/ubytovanie, týždňové pobyty:
Október, November 550 €.
December (okrem Silvestra), Január, Február, Marec 918 €.
Apríl, Máj 550 €.
Jún, September 600 €.
Júl, August 918 €.

Prenajíma sa celý objekt. Uvedené ceny sú za týždenný pobyt (7 nocí od soboty do soboty bez ohľadu na počet/zloženie ubytovaných hostí (max. kapacita 10 lôžok).
Okrem letných prázdnin (Júl – August) je možné realizovať aj krátkodobé pobyty – minimálne 2 noci – cena prenájmu celej chaty na jednu noc 165 € (bez ohľadu na sezónu).

Kaucia: 150 €

Špecifické pre ubytovanie Chalet Kirsty
Vratná kaucia bude klientovi vrátená prevodom na účet do 48 hodín po návrate z ubytovania v objekte Chalet Kirsty – nie priamo pri odchode hostí (na rozdiel od štandardných postupov našej cestovnej agentúry). Majiteľ objektu 118 si vyhradzuje právo kontroly stavu svojho objektu po odchode klientov.

Vyjadrenie cestovnej agentúry:
Majiteľ Chalet Kirsty spolupracuje s viacerými európskymi cestovnými kanceláriami a garantuje kvalitu, ktorú prezentujeme na našich webstránkach. Z dôvodu opakovane spokojnej klientely sme sa rozhodli pre akceptáciu tejto výnimočnej požiadavky.

 

ID: 118

Rezervácia

Termín príchodu (povinné)

Termín odchodu (povinné)

Počet osôb (povinné)

Počet detí (povinné)

Poznámka k rezervácii

 Súhlasím so spracovaním mnou poskytnutých osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

3 × five =