1. 1

Chatový komplex na Spiši
ID: 333
Orava a Spiš
od 10€ osoba/noc

INFORMÁCIE:

Chatový komplex sa nachádza na veľkom oplotenom pozemku s letným bazénom a tenisovým kurtom. Dve veľké drevenice a jedna menšia chatka na okraji dedinky. Zálesie v pohorí Spišská Magura, medzi Pieninami a Belianskymi Tatrami, 5 km od SKI Park Eland Spišská Stará Ves a 12 km od lyžiarskeho strediska Jezersko – Bachledova dolina.  Prostredie poskytuje relax, pokoj i športové vyžitie a iné aktivity v prírode ďaleko od stresu a hluku veľkomesta. V najmenšej chatke je novovybudovaná sauna.

Letný bazén je využiteľný prevažne v letných mesiacoch, vzhľadom na lokalitu chaty.

Chata 1:
celková kapacita – 10 osôb • rodinný apartmán: 1/2 s manželskou posteľou, 1/2 so samostatnými lôžkami, balkón, kuchynka (chladnička, servis a rýchlovarná kanvica na požiadanie), kúpeľňa, WC • babkina chyža: 1/2 s manželskou posteľou, 2 prístelky (rozťahovací gauč), kuchynka (chladnička, servis a rýchlovarná kanvica na požiadanie), kúpeľňa, WC • zámocký apartmán: 1/2, kuchynka (chladnička, servis a rýchlovarná kanvica na požiadanie), kúpeľňa s vaňou, WC • menšia spoločenská miestnosť s krbom, šípkami, digitálnou TV • veľká spoločenská izba so stolným tenisom • plne vybavená veľká spoločná kuchyňa, 2 sporáky, umývačka riadu, chladničky, mraznička

Chata 2:
celková kapacita – 8 osôb  • dva apartmány : 2/2 izby, kuchynka (chladnička, servis a rýchlovarná kanvica na požiadanie), kúpeľňa, WC, balkón.

Chata 3:
celková kapacita – 3 osoby  • apartmán na poschodí: 1/3 izba, kuchynka (chladnička, rýchlovarná kanvica, ďalší servis na požiadanie), kúpeľňa, WC  • novovybudovaná sauna na prízemí. Vonkajší bazén možné použiť ako ochladzovací bazén.

Exteriér chaty: 
Vonkajší letný bazén, tenisový kurt.

Cena:

Ubytovanie/letná sezóna (15. 6. – 30. 9.):
96 € / chata do 8 osôb/noc, každá ďalšia osoba + 10 €

Ubytovanie/Zimná mimosezóna (1. 10. – 21. 12.):
80 € chata do 8 osôb/noc, každá ďalšia osoba + 8 €

Ubytovanie/Mimosezóna (1. 4. – 14. 6.):
80 € /chata do 8 osôb/noc, každá ďalšia osoba + 8 €

Ubytovanie/Víkend vo vykurovacom období:
72 €/ chata pre 4 osôb/noc, každá ďalšia osoba + 10 €/noc

Ubytovanie/Víkend v nevykurovacom období:
50 €/ chata pre 4 osôb/noc, každá ďalšia osoba 8 €

 

ID: 333

Rezervácia

Termín príchodu (povinné)

Termín odchodu (povinné)

Počet osôb (povinné)

Počet detí (povinné)

Poznámka k rezervácii

 Súhlasím so spracovaním mnou poskytnutých osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

seven + 1 =