1. mino fotky z mobilu 2467

Chata v Nízkych Tatrách
ID: 701
Nízke Tatry
od 18€ osoba/noc

INFORMÁCIE:

Dvojpodlažná chata je ideálna pre väčšie partie ako aj rodiny s deťmi. Nachádza sa na okraji lesa v rekreačnej oblasti Tále v obci Bystrá a vďaka svojej polohe je skvelým východiskovým bodom na pešiu turistiku v Nízkych Tatrách.Pri chate je parkovisko.

Kapacita:
Celkova kapacita apartmánov je 22 lôžok
Dva apartmány, každý so samostatným vchodom:
Menší apartmán (A2) 7 lôžok + 2 prístelky
Väčší apartmán(A1) 10 lôžok + 3 prístelky.

Počet izieb a rozloženie:
Apartmán 1 (A1) – na hornom poschodí sa nachádzajú štyri x 2-lôžkové izby na spanie, ktoré obsahujú šatníkové skrine, komody, nočné stolíky. Jedna kúpelna s rohovou vaňou a umyvadlom, zrkadlo, skrinka na hygienické potreby a WC. Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť ktorá je vybavená sedacou súpravou, konferenčným stolíkom, televíznym stolíkom a TV-SAT s televízorom, krbovou vložkou.
Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou, chladničkou, mikrovlnkou, elektrickým sklokeramickým sporákom, elektrickou rúrou, umývačkou riadu, kanvicou, umyvadlom na umývanie riadu, riadom a jedálenskym stolom so stoličkami. Chodba je vybavená skriňou a nástenným vešiakom. Jedna kúpelňa so sprchovacím kútom ,umývadlom ,skrinkou, zrkadlom a WC. A jedna 2-lôžová izba

Apartmán 2 (A2) – na hornom poschodí sa nachádzajú dva x 2-lôžkové izby na spanie a jedna x 3-lôžková izba na spanie, ktoré obsahujú šatníkíkové skrine, komody, nočné stoíky. jedna kúpeľna s rohovou vaňou a umývadlom, zrkadlo, skrinka na hygienické potreby a WC. Na prízemí sa nachádza spoloočenská miestnosť , ktorá je byvavená sedacou súpravou, konferenčným stolíkom, televíznym stlíkom a TV-SAT s televízorom, krbovou vložkou.
Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou, chladničkou, mikrovlnkou, eolektrickým sklokeramickým sporákom, elektrickou rúrou ,umývačkou riadu, kanvicou, umyvadlom na umývanie riadu, riadom a jedálenskym stolom so stoličkami. Chodba je vybavená skriňou a nástenným vešiakom. Jedna kúpelňa so sprchovacím kútom, umývadlom, skrinkou, zrkadlom a WC.
Vonkajšie sedenie pod prístreškom a gril

Cenník:
22 € osoba/noc cez zimnú sezónu
18 € osoba/noc cez letnú sezónu

Kaucia:
150 € rodina a partia 250 €

* Drevo a energie sú v cene pobytu
* Zvieratá sú povolené za príplatok 10 € za noc. Ale majitelia sú zodpovedný za škody spôsobené ich štvornohými miláčikmi. V prípade poškodenia sú povinný uhradiť škodu majitelovy apartmánu
* Miestny poplatok: 0,50 € noc

Okolie a jeho možnosti: Len 5 min od apartmánu sa nachádza koliba Tálska Bašta a aj hotel Partizán v ktorom si môžete dopriať welnes, zahrať bowling. V lete je možnosť okúpať sa v prírodnom kúpalisku, ktoré sa nachádza 100 m od apartmánu, je tam aj detské ihrisko, volejbalove ihrisko, lanový park Tanzánia a ihrisko na minigkolf. V blízkosti najdete aj lyžiarske stredisko Tále a 18 – jamkové golfové ihrisko Gray Bear vzdialené len 1 km.
Lyžiarske stredisko Mýto pod Ďumbierom je vzdialené 4 km. Lyžiarske stredisko Chopok Juh sa nachádza 8 km od apartmánu.

 

ID: 701

Rezervácia

Termín príchodu (povinné)

Termín odchodu (povinné)

Počet osôb (povinné)

Počet detí (povinné)

Poznámka k rezervácii

 Súhlasím so spracovaním mnou poskytnutých osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

seventeen + three =