1. image3

Chata v slovenskom raji
ID: 212
Orava a Spiš
od 14€ osoba/noc

INFORMÁCIE:

Chata sa nachádza v Národnom parku Slovensky raj v tichom prostredí na okraji lesa v stredisku Košiarny briezok neďaleko Čingova. Hosťom ponúka vyšší štandard ubytovania v novo skolaudovanej chate počas celého roka.

Kapacita a vybavenie:
Celková kapacita 10 lôžok(8 plus 2 prístelky). Na poschodí sú 3 izby,(jedenkrát dvojlôžková izba s výhľadom na Staré mesto Spišskej novej Vsi a balkónom). Ďalšie dve izby sú situované na juh a sever. Južná izba je štvorlôžková, ktorá obsahuje jednu poschodovú posteľ s pohodlným rozťahovacím gaučom pre dve osoby. Severná izba má dve dvojposchodové postele,s úložným priestorom pre batožinu. Na poschodí sa nachádza kúpeľňa s dvoj umývadlom a vaňou. Prízemie tvorí spoločenská miestnosť s kachľovou pecou, nadštandardnou kuchyňou v plnej výbave(sklokeramicka varná doska, umývačka riadu, rúra, mikrovlnka a chladnička s mrazničkou. Na prízemí je ešte toaleta so sprchovým kútom. K vybaveniu chaty patrí televízor,káblová TV, neobmedzený WiFi internet + športové potreby.

Areál:
V areáli chaty sa nachádza Altánok s posedením/kotlík na guláš, parkovanie pri objekte samozrejmosťou.Srdečne vás Pozývame na dovolenku do raja,ci už ste rodina s deťmi alebo skupina priateľov.

Cenník:
Leto (01.04.-30.11) – €130/objekt *min 3 noci
Zima (01.12-31.3) – €140/objekt *min 3 noci
Veľkonočný pobyt – €225/objekt *min 4 noci
Vianočný pobyt – €250/objekt *min 5 noci
Silvester – €250/objekt *min 5 noci
Víkendový – dohoda pobyt 1.11-31.3/ *min 2 noci

*Vratná kaucia: 150€

 

ID: 212

Rezervácia

Termín príchodu (povinné)

Termín odchodu (povinné)

Počet osôb (povinné)

Počet detí (povinné)

Poznámka k rezervácii

 Súhlasím so spracovaním mnou poskytnutých osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

nineteen − four =